Real Madrid live stream Barcelona live stream Daddylive.Live - Live Sports Streaming - Best streaming site

Thursday 12th Dec 2019 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

09:30 Australia W-League : Melbourne City vs Melbourne Victory BT Sport 1 (CH-31)
17:00 ABSA Premiership : Golden Arrows vs BV Wits SuperSport 4 (CH-1)
18:55 UEFA Europa League : Rennes vs Lazio Sky Sport Uno IT (CH-2) | RMC Sport 1 France (CH-3)
18:55 UEFA Europa League : CFR Cluj vs Celtic BT Sport 3 (CH-33) | Sky Sport Football IT (CH-46)
18:55 UEFA Europa League : Eintracht Frankfurt vs Vitória Guimarães Sport TV2 Portugal (CH-4) | Polsat Sport Premium 1 (CH-5)
18:55 UEFA Europa League : Standard Liège vs Arsenal BT Sport 2 (CH-32) | La Deux Belgium (CH-6)
18:55 UEFA Europa League : APOEL vs Sevilla Sony Six HD (CH-7) | Gol Spain (CH-8)
18:55 UEFA Europa League : Qarabağ vs F91 Dudelange CBC Sport Azerbaijan (CH-1)
18:55 UEFA Europa League : Dynamo Kyiv vs Lugano Futbol 1 Ukraine (CH-9)
18:55 UEFA Europa League : København vs Malmö FF Kanal 9 Sweden (CH-10) | 6'eren Denmark (CH-11)
18:55 UEFA Europa League : Basel vs Trabzonspor beIN Sports 1 Turkey (CH-12) | Polsat Sport Premium 2 (CH-13)
18:55 UEFA Europa League : Getafe vs Krasnodar Sony ESPN HD (CH-14) | Movistar Liga de Campeones (CH-15)
18:55 UEFA Europa League : PSV vs Rosenborg Fox Sports 2 NL (CH-16)
18:55 UEFA Europa League : LASK Linz vs Sporting CP SONY TEN 3 HD (CH-17) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
21:00 UEFA Europa League : Porto vs Feyenoord Sport TV1 Portugal (CH-49) | Polsat Sport Premium 2 (CH-13) | Fox Sports 2 NL (CH-16)
21:00 UEFA Europa League : Rangers vs Young Boys BT Sport 3 (CH-33)
21:00 UEFA Europa League : Wolfsburg vs Saint-Étienne RMC Sport 1 France (CH-3)
21:00 UEFA Europa League : Gent vs Oleksandria La Deux Belgium (CH-6)
21:00 UEFA Europa League : Ludogorets vs Ferencváros BNT 1 Bulgaria (CH-1)
21:00 UEFA Europa League : Espanyol vs CSKA Moskva Sony Six HD (CH-7) | Movistar Liga de Campeones (CH-15)
21:00 UEFA Europa League : Roma vs Wolfsberger AC Sky Sport Uno IT (CH-2)
21:00 UEFA Europa League : Borussia M'gladbach vs İstanbul Başakşehir SONY TEN 3 HD (CH-17) | beIN Sports 2 Turkey (CH-8) | Polsat Sport Premium 1 (CH-5)
21:00 UEFA Europa League : Wolverhampton Wanderers vs Beşiktaş BT Sport ESPN (CH-34) | beIN Sports 1 Turkey (CH-12)
21:00 UEFA Europa League : Slovan Bratislava vs Sporting Braga Sport TV2 Portugal (CH-4)
21:00 UEFA Europa League : Manchester United vs AZ BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Fox Sports 1 NL (CH-9)
21:00 UEFA Europa League : Partizan vs Astana Arena Sport 1 Serbia (CH-10)

=========================================================================

American-football

02:20 NFL : New York Jets @ Baltimore Ravens FOX (CH-54) | Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38)

=========================================================================

Basketball

02:00 NCAAB : Iowa Hawkeyes vs Iowa State Cyclones ESPN2 (CH-45) | BT Sport 1 (CH-31)
01:00 NBA : Philadelphia 76ers vs Boston Celtics TNT USA (CH-56) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
02:30 NBA : Cleveland Cavaliers vs San Antonio Spurs Fox Sport Ohio (CH-4)
03:00 NBA : Dallas Mavericks vs Detroit Pistons Fox Sport Detroit (CH-2)
04:30 NBA : Portland Trail Blazers vs Denver Nuggets TNT USA (CH-56)

=========================================================================

Ice-hockey

01:00 NHL : Nashville Predators @ Buffalo Sabres Premier Sports 1  (CH-1)
01:00 NHL : Boston Bruins @ Tampa Bay Lightning NESN (CH-3)
01:00 NHL : New York Islanders @ Florida Panthers Fox Sport Florida (CH-5)
01:00 NHL : Columbus Blue Jackets @ Pittsburgh Penguins AT&T SportsNet Pittsburgh (CH-6)
06:30 NHL : Winnipeg Jets @ Detroit Red Wings TSN3 (CH-7)
02:00 NHL : Vegas Golden Knights @ St. Louis Blues Premier Sports 2 (CH-8)
02:00 NHL : Edmonton Oilers @ Minnesota Wild Fox Sport Wisconsin (CH-9)
03:00 NHL : Toronto Maple Leafs @ Calgary Flames Sportsnet West (CH-10)
03:00 NHL : Chicago Blackhawks @ Arizona Coyotes NBCS Chicago (CH-11)
04:00 NHL : Carolina Hurricanes @ Vancouver Canucks Premier Sports 1 (CH-1)
04:00 NHL : Los Angeles Kings @ Anaheim Ducks Fox Sport West (CH-12)
04:30 NHL : New York Rangers @ San Jose Sharks MSG+ (CH-13)

=========================================================================

Cricket

05:45 Pakistan vs Sri Lanka Sony ESPN (CH-16)
06:00 Australia vs New Zealand BT Sport 3 (CH-33)
15:45 Qatar T10 League : Desert Riders vs. Falcon Hunters FreeSports (CH-18)
17:45 Qatar T10 League : Flying Oryx vs. Swift Gallopers FreeSports (CH-18)

=========================================================================

Tennis

16:00 Diriyah Tennis Cup Saudi Arabia Eurosport 2 UK (CH-42)
18:00 Diriyah Tennis Cup Saudi Arabia Eurosport 2 UK (CH-42)

=========================================================================

Combat sports

10:00 World Judo Tour 2019 Sky Sport Arena IT (CH-17)

=========================================================================

Golf

01:00 President's Cup - Golf 2019 President's Cup: Day Two GOLF Channel (CH-14)

=========================================================================

Snooker

13:45 Scottish Open Home Nation Series Eurosport 1 UK (CH-41)
19:45 Scottish Open Home Nation Series Eurosport 1 UK (CH-41)

=========================================================================

Volleyball

17:30 Norwid Czestochowa vs AGH Krakow Polsat Sport Poland (CH-47)
18:00 Ceske Budejovice vs Lube Civitanova CANAL+ Sport Poland (CH-48)
20:25 Trentino vs Fenerbahce CANAL+ Sport Poland (CH-48)
20:30 Bedzin vs Rzeszow Polsat Sport Poland (CH-47)

=========================================================================

Winter Sports

17:00 European Curling Championships National Grand Slam Men's and Women's Draw 7 Sportsnet Ontario (CH-19)

=========================================================================


Friday 13th Dec 2019 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

09:30 Australia A-League : Brisbane Roar vs Western United BT Sport 1 (CH-31)
16:00 Bulgaria Parva Liga : Etar vs Botev Vratsa Diema Sport Bulgaria (CH-1)
18:00 Poland Ekstraklasa : Arka Gdynia vs Zagłębie Lubin Canal+ Sport Poland (CH-48)
18:00 France National 1 : Dunkerque vs Boulogne Canal+ Sport France (CH-2)
18:30 Germany Bundesliga 2 : Bochum vs Hannover 96 Sky Sport Bundesliga 2 (CH-3)
18:30 Germany Bundesliga 2 : Erzgebirge Aue vs Jahn Regensburg Sky Sport Bundesliga 3 (CH-4)
19:00 Portugal LigaPro : Benfica II vs Varzim Benfica TV (CH-1)
19:30 Romania Liga I : Dinamo Bucureşti vs Sepsi Digi Sport 1 Romania (CH-5)
20:00 France Ligue 2 : Chambly vs Niort beIN Sports MAX 4 France (CH-6)
20:00 France Ligue 2 : Clermont vs Le Havre beIN Sports MAX 5 France (CH-7)
20:00 France Ligue 2 : Le Mans vs Orléans beIN Sports MAX 6 France (CH-8)
20:00 France Ligue 2 : Lorient vs Auxerre beIN Sports 2 France (CH-9)
20:00 France Ligue 2 : Nancy vs Châteauroux beIN Sports MAX 7 France (CH-10)
20:00 France Ligue 2 : Rodez vs Caen beIN Sports MAX 8 France (CH-11)
20:00 France Ligue 2 : Sochaux vs Grenoble Foot 38 beIN Sports MAX 9 France (CH-12)
20:00 FA Youth Cup : Manchester United U18 vs Lincoln City U18 MUTV (CH-13)
20:00 Netherlands Eredivisie : Heerenveen vs Willem II Fox Sports 2 NL (CH-14)
20:30 Poland Ekstraklasa : Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin Canal+ Sport Poland (CH-48)
20:30 Bundesliga : Hoffenheim vs Augsburg BT Sport ESPN (CH-34) | Sky Sport Football IT (CH-15)
20:45 France Ligue 1 : Lille vs Montpellier beIN SPORTS USA (CH-3) | Canal+ Sport France (CH-2)
20:45 England Championship : Charlton Athletic vs Hull City Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38)
21:00 Spain Segunda Division : Numancia vs Girona Gol Spain (CH-4)
21:00 Italy Serie B : Chievo vs Juve Stabia RAI Sport 1 (CH-16)
21:00 Spain La Liga : Deportivo Alavés vs Leganés Premier Sports 2 (CH-17) | Movistar Laliga (CH-18)
21:30 Portugal Primeira Liga : Portimonense vs Rio Ave Sport TV1 Portugal (CH-49)
00:00 College Soccer Semi Final 1 : Stanford vs Georgetown BT Sport 2 (CH-32)
02:30 College Soccer Semi Final 2 : Wake Forest vs Virginia BT Sport 2 (CH-32)

=========================================================================

Basketball

02:00 NCAAB : Nebraska vs Indiana Big Ten Network (CH-1)
02:00 NCAAB : UT Rio Grande Valley vs Creighton FOX Sports 1 USA (CH-39)
02:00 NCAAB : Colorado vs Colorado State CBS Sports Network (CH-2)

01:00 NBA : Houston Rockets @ Orlando Magic Fox Sport Florida (CH-3)
01:00 NBA : New Orleans Pelicans @ Philadelphia 76ers NBCS Philadelphia (CH-4)
01:00 NBA : Los Angeles Lakers @ Miami Heat ESPN (CH-44) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
01:30 NBA : Indiana Pacers @ Atlanta Hawks Fox Sports Southeast (CH-5)
02:00 NBA : Charlotte Hornets @ Chicago Bulls NBCS Chicago (CH-6)
02:00 NBA : Milwaukee Bucks @ Memphis Grizzlies Fox Sport Wisconsin (CH-7)
03:00 NBA : Golden State Warriors @ Utah Jazz NBCS Bay Area (CH-8)
03:30 NBA : LA Clippers @ Minnesota Timberwolves ESPN (CH-44)
04:00 NBA : New York Knicks @ Sacramento Kings MSG (CH-4)

=========================================================================

Ice-hockey

02:00 NHL : Vegas Golden Knights @ Dallas Stars Premier Sports 1 (CH-9)
03:00 NHL : New Jersey Devils @ Colorado Avalanche MSG Plus (CH-10)

=========================================================================

Cricket

05:45 Pakistan VS Sri Lanka Sony ESPN (CH-15)
06:00 Australia VS New Zealand BT Sport 3 (CH-33)
15:45 Qatar T10 League : Pearl Gladiators vs. Falcon Hunters FreeSports UK (CH-16)
17:45 Qatar T10 League : Flying Oryx vs. Heat Stormers FreeSports UK (CH-16)

=========================================================================

MMA

20:00 Babilon MMA : Daniel Skibinski vs. Lom-Ali Nalgiev Polsat Sport Fight Poland (CH-19)
03:00 Combate Americas : Javier Reyes Rugeles vs. Joe Neal TUDN USA (CH-11)

=========================================================================

Golf

18:00 PGA TOUR QBE Shootout First Round GOLF Channel (CH-20)
21:00 Presidents Cup Early Featured Matches GOLF Channel (CH-20) | Sky Sports Main Event (CH-38)

=========================================================================

Snooker

12:45 Scottish Open Home Nation Series Eurosport 1 UK (CH-41)
19:45 Scottish Open Home Nation Series Eurosport 1 UK (CH-41)

=========================================================================

Volleyball

17:30 Wisla Warszawa W VS Pila W Polsat Sport Poland (CH-47)
20:30 Slepsk Suwalki VS Bydgoszcz Polsat Sport Poland (CH-47)

=========================================================================

mecze live meczyki Mecze na żywo meczyki live online free online streams Batmanstream Stream Sports - Batmanstream