Saturday 13th July 2019 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

12:00 Club Friendly : Manchester United vs Perth Glory MUTV (CH-1)
12:35 China Super League : Jiangsu Suning vs Shanghai SIPG Eir Sport 2 (CH-2)
14:00 Club Friendly : St Patrick's vs Chelsea Chelsea TV (CH-1)
15:00 Brazil Serie B : América Mineiro vs Figueirense SporTV Brazil (CH-3)
15:00 Young Boys v Crystal Palace BeiN Sports HD 11 (22)
15:00 Celtic VS Rennes Celtic Tv (CH-17)
15:30 Club Friendly : Olympique Lyonnais vs Servette Canal+ France (CH-2)
16:30 Bulgaria - Parva Liga : Arda vs Botev Plovdiv Diema Sport Bulgaria (CH-1)
16:30 Club Friendly : Napoli vs Benevento Sky Sport Serie A IT (CH-4)
17:00 Club Friendly : Lausanne-Sport vs Monaco Sport TV3 Portugal (CH-5)
17:00 Club Friendly : Bayer Leverkusen vs AS Eupen Eleven Sports 1 Belgium (CH-6)
18:00 Club Friendly : Villarreal vs West Bromwich Albion Arena Sport 3 Serbia (CH-2)
19:00 Bulgaria - Parva Liga : Ludogorets vs Tsarsko selo Diema Sport Bulgaria (CH-1)
19:10 Club Friendly : Basel vs Stuttgart Teleclub Zoom Swiss (CH-4)
19:30 Polish Super Cup : Piast Gliwice vs Lechia Gdańsk Polsat Sport Poland (CH-5)
20:00 Ireland Premier Division : Sligo Rovers vs Waterford United Eir Sport 1 (CH-2)
20:30 Brazil Serie B : Atlético GO vs Vila Nova SporTV Brazil (CH-3)
21:00 Brazil Brasileirão : Grêmio vs Vasco da Gama PFC Internacional (CH-1)
21:15 Colombia Primera A : Atlético Huila vs La Equidad Win Sports (CH-4)
23:00 Brazil Brasileirão : Bahia vs Santos TNT Brazil (CH-5)
23:00 Brazil Serie B : Paraná vs Bragantino SporTV Brazil (CH-3)
23:15 Colombia Primera A : Jaguares de Córdoba vs Unión Magdalena Win Sports (CH-4)
00:30 MLS : Montreal Impact vs Toronto FC TSN4 (CH-1)
00:30 MLS : Orlando City SC vs Columbus Crew Fox Sports Ohio (CH-2)
01:00 MLS : Chicago Fire vs Cincinnati ESPN+ (CH-3)
01:00 MLS : Minnesota United vs Dallas Premier Sports 2 (CH-5)
03:00 MLS : Real Salt Lake vs Philadelphia Union FreeSports TV UK (CH-2)
03:00 MLS : Vancouver Whitecaps vs Sporting KC TSN4 (CH-1)
04:00 MLS : Portland Timbers vs Colorado Rapids ESPN+ (CH-3)

===========================================================

NBA

21:00 Charlotte Hornets @ Utah Jazz (CH-6) NBA TV | TSN 2
21:30 Memphis Grizzlies @ Boston Celtics (CH-7) ESPN
23:00 New York Knicks @ Washington Wizards (CH-6) NBA TV | TSN
23:30 Miami Heat @ New Orleans Pelicans (CH-7) ESPN
01:00 Orlando Magic @ Chicago Bulls (CH-6) NBA TV
01:30 Brooklyn Nets @ Detroit Pistons (CH-7) ESPN
03:00 Denver Nuggets @ Houston Rockets (CH-6) NBA TV
03:30 Dallas Mavericks @ Minnesota Timberwolves (CH-5) ESPN2

===========================================================
MLB

18:05 Toronto Blue Jays @ New York Yankees (CH-8) YES | SNET
18:05 Tampa Bay Rays @ Baltimore Orioles (CH-9) FS SUN
19:20 Pittsburgh Pirates @ Chicago Cubs (CH-10) WGN
21:07 Chicago White Sox @ Oakland Athletics (CH-8) NBCSCH
23:10 New York Mets @ Miami Marlins (CH-10) FSFL
00:05 Tampa Bay Rays @ Baltimore Orioles (CH-9) FS SUN
00:10 Minnesota Twins @ Cleveland Indians (CH-8) STO
00:15 San Francisco Giants @ Milwaukee Brewers (CH-11) FOX
00:15 Detroit Tigers @ Kansas City Royals (CH-12) FSD
00:15 Los Angeles Dodgers @ Boston Red Sox (CH-13) FOX
00:15 Washington Nationals @ Philadelphia Phillies (CH-14) FOX
00:15 Arizona Diamondbacks @ St Louis Cardinals (CH-15) FSAZ | FSMW
01:05 Houston Astros @ Texas Rangers (CH-16) FSSW
01:10 Cincinnati Reds @ Colorado Rockies (CH-17) FSO
01:40 Atlanta Braves @ San Diego Padres (CH-4) FSSD | FSSO
02:07 Seattle Mariners @ Los Angeles Angels (CH-10) FSW

===========================================================

Tennis

11:00 Novak Djokovic vs Roger Federer (CH-8) Eurosport 2 UK
14:00 Serena Williams vs Simona Halep (CH-9) ESPN

===========================================================

Motorsport

07:00 : WRC Rally: Estonia (CH-10) BT Sport 3
09:15 : Formula 3 GP3 Gran Bretaña: Carrera sábado (T2019) (CH-11) Sky Sport F1 IT
12:00 : World Rally Championship Estonia (CH-10) BT Sport 3
12:15 : FIA Formula E Championship (CH-18) BT Sport 2
13:30 : Jaguar I-Pace eTrophy Series (CH-18) BT Sport 2
13:00 : Formula One Pre-qualifying British Grand Prix Live (CH-12) Sky Sports F1 UK
14:30 : Euroformula Open Championship (CH-19) BT Sport ESPN
15:00 : World Rally Championship (CH-10) BT Sport 3
14:00 : Formula 1 Qualifying 1 - Silverstone Circuit, Silverstone (CH-12) Sky Sports F1 UK
15:40 : Formula 2 FIA Auto Racing (CH-13) TSN5
15:45 : International GT Open Championship (CH-19) BT Sport ESPN
16:30 : Formula E Championship (CH-18) BT Sport 2
17:15 : Porsche Supercup Britain Qualifying (CH-11) Sky Sport F1 IT
18:45 : Formula E: New York (CH-18) BT Sport 2
18:45 : Jaguar I-Pace eTrophy (CH-18) BT Sport 2
18:45 : SuperBike Day 1 - Laguna Seca circuit in California (CH-13) Eurosport 2 UK
19:00 : Honda Indy Toronto, Qualification (CH-20) NBCSN
21:00 : Nascar XFinity Alsco 300, Qualifying (CH-20) NBCSN
23:00 : Nascar Cup Quaker State 400, Qualifying (CH-20) NBCSN
00:30 : Nascar XFinity Alsco 300 (CH-20) NBCSN

===========================================================

Boxing

19:30 : Fight Night : Daniel Dubois vs Nathan Gorman (CH-21) BT Sport 1
21:15 : Tony Yoka vs. Alexander Dimitrenko (CH-22) Canal+ France
00:00 : Shakur Stevenson vs Franklin Manzanilla (CH-30) Polsat Sport Extra Poland
01:00 : Jamal James vs Antonio DeMarco (CH-21) FOX Sports 1 USA

===========================================================

MMA

23:00 : UFC Fight Night : Julianna Pena vs. Nicco Montano (CH-18) BT Sport 2
00:00 : UFC Fight Night : Gian Villante vs. Mike Rodriguez (CH-23) RDS
01:00 : UFC Fight Night : Germaine de Randamie vs. Aspen Ladd (CH-18) BT Sport 2

===========================================================

Golf

15:00 : Aberdeen Standard Investments Scottish Open (CH-14) Sky Sports Golf
18:00 : John Deere Classic (CH-14) Sky Sports Golf
20:00 : Senior Players Championship (CH-15) GOLF Channel USA

===========================================================

CFL

21:00 : Ottawa Redblacks VS Montreal Alouettes (CH-19) BT Sport ESPN
00:00 : Hamilton Tiger-Cats Calgary Stampeders (CH-19) BT Sport ESPN

===========================================================

Athletics

09:00 : U-23 European Championships Day 3 - Gavle, Sweden (CH-8) Eurosport 2 UK

===========================================================

AFL

04:30 : Sydney Swans vs Carlton Blues (CH-5) Fox Soccer Plus
05:00 : Hawthorn Hawks vs Fremantle Dockers (CH-21) BT Sport 1
07:30 : Essendon Bombers vs North Melbourne Kangaroos (CH-5) Fox Soccer Plus
10:00 : Geelong Cats vs St Kilda Saints (CH-21) BT Sport 1

===========================================================

GAA

16:00 : Roscommon vs. Tyrone (CH-6) Sky Sports Arena

===========================================================

Netball

08:30 : Australia W vs Zimbabwe W (CH-15) Sky Sports Mix
09:20 : Northern Ireland W vs Sri Lanka W (CH-16) Sky Sports Action
10:45 : New Zealand W vs Barbados W (CH-15) Sky Sports Mix
11:20 : Malawi W vs Singapore W (CH-16) Sky Sports Action
14:30 : England W vs Scotland W (CH-15) Sky Sports Mix
15:20 : Uganda W vs Samoa W (CH-16) Sky Sports Action
16:45 : Jamaica W vs Trinidad & Tobago W (CH-15) Sky Sports Mix
17:20 : South Africa W vs Fiji W (CH-16) Sky Sports Action

===========================================================

Rugby League

06:00 : South Sydney Rabbitohs vs Manly Sea Eagles (CH-6) Sky Sports Arena
10:30 : Melbourne Storm vs Cronulla Sharks (CH-5) Fox Soccer Plus

===========================================================

 

 

mecze live meczyki Mecze na żywo meczyki live online